کلینیک کاردرمانی دکتر جهانی در اختیاریه از بهترین کلینیک های کاردرمانی در تهران است . این کلینیک سعی داشته تا با ارتقاء کیفیت خدمات رضایت شما عزیزان را جلب کند . شما می توانید برای آمدن به کلینیک کاردرمانی در اختیاریه از وسایل نقلیه استفاده کنید اختیاریه یکی از مناطق در دسترس تهران است و شما عزیزان از بابت حمل و نقل به کلینیک کاردرمانی دکتر جهانی در اختیاریه اذیت‌ نمیشوید .

مرکز کاردرمانی در اختیاریه دکتر جهانی از برترین مراکز کاردرمانی در تهران است مرکز کاردرمانی دکتر جهانی در اختیاریه با استفاده از به بروزترین تجهیزات و جدیدترین متد ها سعی داشته در کاردرمانی پیشگام باشد. از دیگر ویژگی‌های کلینیک کاردرمانی در اختیاریه دکتر جهانی میتوان به کار درمانگر های با تجربه این کلینیک اشاره کرد .

 

برای دریافت مشاوره یا تعیین وقت ملاقات با جناب دکتر جهانی و اطلاعات بیشتر ، راه های درمان جدید در حوزه کاردرمانی در اختیاریه میتوانید از ساعت 9 صبح تا 8 غروب با کلیک بر روی دکمه زیر با کلینیک تماس حاصل نمایید در سایر ساعات با کلیک بر رو دکمه آبی رنگ شناور در گوشه سمت راست سایت و تکمیل فرم تماس ما با شما منتظر تماس کارشناسان ما با خود باشید

برای تماس با کلینیک اینجا کلیک کنید 02122795182